Dewocjonalia i Artykuły Liturgiczne

Zapraszamy do sklepu internetowego dlakatolika.pl który oferuje między innymi dewocjonalia, artykuły liturgiczne, książki religijne, odzież dla księży, ubrania dla kapłana (księdza), filmy religijne, upominki, kartki i prezenty na chrzciny i komunię oraz wiele innych produktów!

Hurtownia dewocjonaliów i artykułów liturgicznych zaprasza!

Quo Vadis to firma rodzinna, oferująca artykuły liturgiczne, dewocjonalia i książki religijne. Początkowo nasze działania skupiały się na księgarni katolickiej, którą otwarto w 1990 r. w Rzeszowie. Duże zainteresowanie i zapotrzebowanie na artykuły religijne sprawiło jednak, że już trzy lata później powstała pierwsza na Podkarpaciu hurtowania dewocjonaliów i artykułów liturgicznych. Obecnie nasza siedziba znajduje się na ul. Warszawskiej w Rzeszowie i ma do zaoferowania klientom największą w regionie powierzchnię ekspozycyjną.

Dewocjonalia Online

Dewocjonalia

Oferujemy bardzo bogaty wybór dewocjonaliów, w tym krzyże, korpusy, figurki świętych, aniołki, obrazki srebrne, obrazki drewniane, świece do chrztu, lampiony, medaliki, różańce i etui na różańce, komplety kolędowe oraz kropielniczki.

Posiadamy także artykuły sezonowe, związane z danym okresem liturgicznym, w tym szopki bożonarodzeniowe i figurki do szopki, opłatki, kołatki, baranki wielkanocne, palmy, ręcznie malowane drewniane pisanki czy tła do Bożego Grobu.

Artykuły liturgiczne

Nasza oferta obejmuje nie tylko dewocjonalia, ale również naczynia i artykuły liturgiczne, w tym monstrancje, ampułki, tabernakula, cyborium, pateny, relikwiarze, kielichy, bursy, pulpity pod mszał i Ewangeliarz, kustodia, trybularze, łódki i kadzidła. Posiadamy także świece ołtarzowe i oleje parafinowe do świec, jak również kadzidła żywiczne i tradycyjne.

Szczególnie polecanym przez nas produktem, zwłaszcza jako prezent dla księdza czy to z okazji prymicji czy rocznicy święceń kapłańskich są komplety podróżne, do odprawiania mszy świętej w drodze. W zależności od zestawu, na taki komplet podróżny składa się kielich, patena, bursa, ampułki i rozkładany ołtarzyk. Wszystkie te elementy są zapakowane w elegancką walizkę z odpinanym paskiem.

Książki religijne i odzież kapłańska

Posiadamy bardzo duży wybór książek religijnych w tym Pismo Święte, katechizmy, książki dla dzieci i młodzieży, powieści, biografie i żywoty świętych, kalendarze czy albumy i przewodniki.
Ponadto nasz asortyment obejmuje również szaty liturgiczne i odzież dla kapłana, w tym ornaty sutanny, birety, koloratki, a także mniej formalne T-shirty, koszulki polo pod koloratkę, kurtki czy polary.

Jak dokonywać zakupów?

Wszystkie produkty można zamawiać w naszym sklepie internetowym DlaKatolika.pl lub kupować osobiście w siedzibie naszej hurtowni w Rzeszowie (ul. Warszawska 31). Sklepy detaliczne, księgarnie katolickie, parafie i zgromadzenia zakonne dokonujące zakupów hurtowych mogą liczyć na dodatkowe zniżki i rabaty, dostępne po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie.